TOP stavkové kancelárie


BET365 – bonus 50€


UNIBET – bonus 40€


JETBULL – bonus 120€


EXPEKT – bonus 20€


DOXXBET – bonus 50€


LADBROKES – bonus 30€


BET-AT-HOME – bonus 100€


BWIN – bonus 30€


BETWAY – bonus 20€

Jetbull Sport bonus
Zahraničné stavkové kancelárie
bet-at-home.com
stavkove kancelarie
bet365
bwin
bet365
bwin
interwetten
jetbull
expekt
betsson
stan james
bet-at-home

St.Johnstone – Aberdeen

07.11.2011 20:45 CET
Skotská Premier League, 14. kolo

1) Nepříliž atraktivní utkání se odehraje v pondělí večer na půdě čtvrtého celku Skotské ligy St.Johnstone. St.Johntone je momentálně na příčce, která zaručuje kvalifikaci do Evropské ligy, což by před sezónou určitě příliž lidí nečekalo. Ze 13 odehraných zápasů má St.Johnstone hezkých 19 bodů a skóre 15:11. V tomhle zápase se budu zabývat počtem gólů, takže se podívám na nějaké poslední zápasy. V posledních třech zápasech, které odehrál byl under 2,5 branek a v posledních čtyřech domácích zápasech byl taktéž under 2,5 branek, takže St.Johnstone určitě není tým, které by spoléhal hlavně na ofensívu. St.Johnstone hraje zatím hlavně se zabezpečené obrany, což by mělo platit také v tomhle zápase. Do tohohle zápasů s pohledu domácích nebude moci nastoupít záložník Murray Davidson, který v téhle sezóně odehrál 7 zápasů a útočník Sam Parkin, který je zraněn dlouhodobě.

2) Hostujícímů Aberdeenu se v téhle sezóně zatím vůbec, ale vůbec nedaří což také ukazuje postavení v tabulce. Aberdeen se nachází až na předposledním místě a má dokonce stejně bodů jako poslední Inverness, ale zachraňuje ho momentálně pouze lepší skóre. Že by hrál Aberdeen ale nějak špatně se řící nedá, protože má 13 odehraných zápasech 12 bodů a na čtvrté místo, na kterém je St.Johnstone ho dělí jen 7 bodů, což není vůbec výrazná ztráta. S brankami je na tom ale Aberdeen úplně jinak, z posledních 4 zápasů byl pokaždé over 2,5 branek, ale to hlavně, když Aberdeen hrál doma. Venku Aberdeen tak silný jako doma určitě není, což také dokazuje z posledních 4 zápasů pouze jeden over ani jediná výhra. Hostům bude v tomhle zápase chybět pouze dvaetiletý záložník Jordan Brown, který už odehrál 4 zápasy, ale ve třech z nich nastupoval jako střídajicí hráč.

3) Já si myslím, že v tomhle zápase příliž branek nepadne, což také dokazujou poslední vzájemné zápasy kdy v posledních 6 vzájemných zápasech padly pokaždé maximálně 2 branky a ve většině z nich vyhrál St.Johnstone. Podle mého názorů under bude taktéž v dalším vzájemném zápase a podle aktuální formy bych spíše tipoval výhru domácích, popřipadě remízu. Taktéž bych se vůbec nedivil výsledků 0:0.

Tip:
under 2,5 @ 1,70
under 2 @ 2,10

Comments are closed.