TOP stavkové kancelárie


BET365 – bonus 50€


UNIBET – bonus 40€


JETBULL – bonus 120€


EXPEKT – bonus 20€


DOXXBET – bonus 50€


LADBROKES – bonus 30€


BET-AT-HOME – bonus 100€


BWIN – bonus 30€


BETWAY – bonus 20€

Jetbull Sport bonus
Zahraničné stavkové kancelárie
bet-at-home.com
stavkove kancelarie
bet365
bwin
bet365
bwin
interwetten
jetbull
expekt
betsson
stan james
bet-at-home

Paris Saint-Germain – Dijon FCO

(nedeľa 17:00)
Vedúci celok Ligue 1 z Paríža si chce rozhodne udržať svoje výsostné postavenie v domácom súboji s nováčikom Dijon. Jedine tri body mu túto istotu zaručí. Parížania sa môžu chváliť aktuálnu skvelú formu, lenže rozhodne sa nepýši predvedeným výkonom v Európskej lige. Hostia môžu v Parku princov len prekvapiť.

Dve červené karty, remíza 0:0. To je výsledok počínanie PSG na pôde slovenských outsidera Slovana Bratislava, ktorý tak uhral veľmi prekvapivý výsledok. Zverenci kouča Antoineho Kombouarého však určite nemôžu európske dianie nijako prehnane riešiť. Ich prioritou je totiž predovšetkým domáci scéna.

Skvele zatiaľ hrá letná posila z Lorient Kevin Gameiro, s ôsmimi gólmi najlepší strelec francúzskej ligy. Ten naposledy hetrikom vyprevadil Ajaccio. “Ako keby tie góly dal Filip Inzaghi,” mal Gameiro radosť. “Boli veľmi podobné. Bolo skvelé vrátiť sa po kvalifikácii s Francúzskom a takto sa predviesť vo svojom klube. Dúfam, že sa to bude opakovať.”

Z jeho doterajšieho pôsobenia má pochopiteľne radosť aj jeho šéf Kombouaré. “Duševne je Gameiro veľa silný,” hovoril o ňom. “Nikdy o sebe nepochybuje. Je to impozantný strelec, čo má skvelý čuch na góly. Teraz je po desiatich kolách najlepšie v Ligue 1. A to je dobré, pretože práve na ňom potrebujeme stavať.”

Dijon si zatiaľ z troch nováčikov vedie najlepšie, v tabuľke je trinásty. Naposledy zohral divoké stretnutie v Montpellieru, s ktorým prehral v hokejovom štýle 3:5. Kouč Patrice Carteron nemôže byť spokojný s defenzívne prácou, jeho obrana je tretie najhoršie v lige, a preto sľubuje zmeny: “Je čas pre akciu. A bude možno trochu radikálnejšie.”
Paris Saint-Germain – pravdepodobná zostava:
Sirigu – Ceará, Lugano, Sakha, Tien – Menez, Jallet, Pastore, Chantome, Nené – Gameiro
Dijon FCO – pravdepodobná zostava:
Reynet – Bamba, Zarour, Méité, Malouda – Courgnaud, Corgnet, Sankharé, Gurbert – Thilo
Kurzy stávkovej kancelárie bwin.com: 1.25 – 5.25 – 12.50

Comments are closed.