TOP stavkové kancelárie


BET365 – bonus 50€


UNIBET – bonus 40€


JETBULL – bonus 120€


EXPEKT – bonus 20€


DOXXBET – bonus 50€


LADBROKES – bonus 30€


BET-AT-HOME – bonus 100€


BWIN – bonus 30€


BETWAY – bonus 20€

Jetbull Sport bonus
Zahraničné stavkové kancelárie
bet-at-home.com
stavkove kancelarie
bet365
bwin
bet365
bwin
interwetten
jetbull
expekt
betsson
stan james
bet-at-home

AC Cesena – Cagliari Calcio (streda 20:45)

Na štadióne Dina Manuzziho sa predstavia domáce Cesena proti solídne hrajúcemu Cagliari. Sardiňané prežívajú báječný štart do sezóny a nič im nepokazí ani chabá produktivita z posledných kôl. Cesena sa zatiaľ hľadá, s dvoma bodmi je beznádejne posledný.

Už zostáva iba jediný tím, ktorý v ročníku 2011/2012 doteraz nevyhral, ​​je ním Cesena. Tréner Giampaolo zatiaľ nedokázal svojich zverencov vybičovať k takému výkonu, ktorý by priniesol tri body, pritom na to Cesena kvalitou kádra má. A ani výsledky, hoci sa jedná o porážky, zlé nie sú. Domáce napríklad prehrali v Miláne len 1:0, doma s Laziom iba 1:2. Lenže na toto sa nehrá, Cesena potrebuje body a najlepšie hneď v zápase s Cagliari.

Sardiňané sú v úplne inom rozpoložení, prežívajú jeden z najlepších štartov do sezóny a útočí na európske poháre. Cagliari sa zo štyroch posledných zápasov trafilo iba dvakrát, ale paradoxne ho to vynieslo na štvrté miesto tabuľky. Znie to takmer neuveriteľne, ale Sardinské celok dokázal obrat o body Neapol i priebežne vedúci Udinese.

Podľa formy by malo byť favoritom Cagliari, lenže vzájomná bilancia hovorí jasne v prospech Cesena. Oba tímy sa v histórii stretli iba dvakrát a dvakrát vyhrala Cesena bez toho, aby inkasovala.

Domáci tím bude bez zranených Cicy, Martineza, Martinho a Colucciho. Ďalej si musí odpykať dvouzápasový trest Adrian Mutu, čo je absencia najvýraznejšie. Bez strát sa to nezaobíde ani na druhej strane, obranca Astor je zranený a to isté platí aj o Eriksson.
AC Cesena – pravdepodobná zostava:
Antonioli – Ceccarelli, Von Bergen, Rodriguez, Lauro – Parole, Guan, Candreva – Ghezzal – Eder, Bogdan
Cagliari Calcio – pravdepodobná zostava:
Agazzi – Pisano, Canin, Ariaudo, Agostini – Biondini, Conti, Nainggolan – COSS – Thiago Ribeiro, Nené
Kurzy stávkovej kancelárie bwin.com: 2.65 – 3.15 – 2.65

Comments are closed.