Expekt.com je jednou z najväčších európskych a svetových stávkových kancelárií. Pôsobí na trhu od roku 1999 a získala si veľa spokojných zákazníkov. Pôvodne škandinávska spoločnosť je súčasťou konzorcia Mangas gaming a je licencovaná na Malte.

Expekt.com si získala už niekoľko miliónov spokojných zákazníkov predovšetkým svojím skvelým a bezpečným servisom, a širokou ponukou na veľa športov. Expekt.com ponúka jedny z najvyšších kurzov v brandži. Expekt.com je špecialista nielen na škandinávske, ale aj na európske futbalové a hokejové súťaže.

Expekt.com má rýchle vyplácanie výhier, vyhrané stávky sú pripisované na účet chvíľu po ukončení zápasu. Výplata peňazí z účtu prebieha rovnako rýchlo, výber pomocou moneybookers je spracovaný do 24 hodín, výber pomocou bankového prevodu počas dvoch – troch dní.

Expekt com ponúka veľmi prehľadné menu a prostredie pre podávanie stávok, môžete si vyskúšať pod jedným účtom klasické kasínové hry od rulety cez blackjack až po sloty, skúsiť šťastie v pokri alebo si vyskúšať live casino aplikácie a zahrať si ruletu naživo, priamo z živým krupierom.

Expekt.com ponúka veľmi atraktívne bonusy pre nových, aj existujúcich zákazníkov, kliknite na banner a presvedčte sa sami.