TOP stavkové kancelárie


BET365 – bonus 50€


UNIBET – bonus 40€


JETBULL – bonus 120€


EXPEKT – bonus 20€


DOXXBET – bonus 50€


LADBROKES – bonus 30€


BET-AT-HOME – bonus 100€


BWIN – bonus 30€


BETWAY – bonus 20€

Jetbull Sport bonus
Zahraničné stavkové kancelárie
bet-at-home.com
stavkove kancelarie
bet365
bwin
bet365
bwin
interwetten
jetbull
expekt
betsson
stan james
bet-at-home

Kurzy na stavkovanie

“Každé stretnutie bude pre Plzeň iné. Jedno však musia urobiť rovnako: zlepšiť obranu. Nie je jednoduché prinútiť tak útočne naladené mužstvo, aby sa zameralo na nepopulárne defenzívne prácu. Ostatne, sám tréner Pavel Vrba je vyznávačom divácky atraktívneho štýlu. Ale ak chcú Západočeši obhájiť titul a postúpiť zo základnej skupiny Ligy majstrov, nič iné im nezostáva, “hovorí pred duelom s Hradcom Králové Tomáš Radotínský, komentátor stanice Nova Sport.

12. kolo Corgoň ligy ONLINE

“V našej najvyššej súťaži zatiaľ dostali 15 gólov. Lepšie bilanciu má aj ich piatkový súper z Hradca Králové. Len dvakrát v 11 kolách potom Plzeň udržala nulu. Aj to je podpriemerný výsledok,” upozorňuje autor blogov pre iSport.cz.

“V deviatich vystúpeniach v Champions League inkasoval český majster desaťkrát a nepriestrelný bol tiež len v dvoch zápasoch. To sa nedá vyvážiť ani strhujúce ofenzívou. Takže už v piatkovej předehrávce by si Plzenskí mali spomenúť, že čistota je pol zdravia. V utorok v Edene sa im to bude hodiť, “dodáva Radotínský.

V druhom piatkovom dueli privítajú Bohemians 1905 Olomouc. V sobotu potom čaká ligu duel Sparty s Mladou Boleslavou, v pondelňajšej dohrávke budú hrať Teplice v Jablonci.

Comments are closed.