TOP stavkové kancelárie


BET365 – bonus 50€


UNIBET – bonus 40€


JETBULL – bonus 120€


EXPEKT – bonus 20€


DOXXBET – bonus 50€


LADBROKES – bonus 30€


BET-AT-HOME – bonus 100€


BWIN – bonus 30€


BETWAY – bonus 20€

Jetbull Sport bonus
Zahraničné stavkové kancelárie
bet-at-home.com
stavkove kancelarie
bet365
bwin
bet365
bwin
interwetten
jetbull
expekt
betsson
stan james
bet-at-home

Futbalisti Motherwellu vstupili do ligy

Futbalisti Motherwellu vstúpili do nového ročníka SPL tou správnou nohou av túto chvíľu si môžu ešte brúsiť zuby na druhé miesto. Po jedenástich zápasoch majú na konte dvadsaťdva bodov a len jednu zbytočnú prehru, inak tie s Celtic a Rangers sa dajú tolerovať. Motherwell nemá ani prílišnú stratu na vedúci Jazdca z Rangers a patrí medzi kandidátov na titul. Avšak problémom je, či si dokáže udržať súčasnú formu.

Motherwell sa s Kilmarnock v tohtoročnej sezóne raz už stretol – hneď v druhom kole a uhral na jeho pôde svoju doterajšiu jedinú remízu. Avšak teraz sa predstaví vo Fir Parku pred vlastnými fanúšikov a určite pomýšľa na zisk všetkých korálikov, iná cesta k umiestneniu do tretieho miesta ani nevedie. Killie naopak okupujú po jedenástich kolách až ôsmu pozíciu a už teraz získali o polovicu bodov menej ako súper, takže chcú rozhodne vyššie.

Doteraz v lige zvíťazili len dvakrát, čo zráža ich ambície o poschodie nižšie. Štyri prehry síce nie sú tak veľké číslo, ale najviac remíz rozhodne tímu neprospieva. Killie navyše nevyhrali už päťkrát v rade, avšak naposledy uhrali v Rugby Parku s Celtic remízu 3:3. Dokonca v zápase viedli už 3:0. Motherwell vyhral trikrát po sebe a súčasnú formu si určite bude chcieť udržať, naposledy udolal na Easter Road Hibernian pomerom 1:0.

Domáci už môžu počítať s navrátilcov Shaunom Hutchinsonom, ktorý odohral šesťdesiatpäť minút za rezervný tím a teraz by sa mohol prvýkrát po zranení členka vrátiť na ligovej trávniky. Dlhodobo sa nachádza na maródke Steven Saunders (problémy s achilovky), ktorý je jediným zraneným hráčom tímu Stuarta McCall. “Veľkým pozitívom je, že po miernych problémoch sa tím spamätal a vyhral trikrát po sebe, čo svedčí o skvelé morálke hráčov,” uviedol McCall.

Hostia tiež nemajú výrazné problémy s maródku a tréner Kenny Shiels bude chýbať iba brankára Cammyho Bella, ktorý má problémy s lakťom. Devätnásťročný obranca v službách Killie Alex Pursehouse verí, že výkony jeho celku sa zlepší. “Budeme makať naplno a naším cieľom je dostať sa do hornej polovice tabuľky. Motherwell je skvelý tím a predvádza v lige vynikajúce výkony, musíme sa hlavne pripraviť na výbornú ofenzívu súpera,” uviedol Pursehouse.
Kurzy stávkovej kancelárie bwin.com: 1.95 – 3.30 – 3.80

Comments are closed.