TOP stavkové kancelárie


BET365 – bonus 50€


UNIBET – bonus 40€


JETBULL – bonus 120€


EXPEKT – bonus 20€


DOXXBET – bonus 50€


LADBROKES – bonus 30€


BET-AT-HOME – bonus 100€


BWIN – bonus 30€


BETWAY – bonus 20€

Jetbull Sport bonus
Zahraničné stavkové kancelárie
bet-at-home.com
stavkove kancelarie
bet365
bwin
bet365
bwin
interwetten
jetbull
expekt
betsson
stan james
bet-at-home

Po troch rokoch strelil ligový gól za Spartu

Po troch rokoch strelil ligový gól za Spartu a jeho trefa priniesla červeným farbám hned cennú výhru v Tepliciach, kde predtým Letenští nedokázali vydrieť víťazstvo dlhých desať rokov. Svoj gól na Stínadlech ale útočník zvlášť nepřeceňoval, pretože dobre chápe svoju úlohu náhradníka v tieni Leonarda Kweukeho. Aj preto možno neoslávili bránku divokým saltem, ako mával vo zvyku.

Slepička, ktorý za tri týždne oslávi 30. narodeniny, sa predstavil v základnej sparťanskej zostave už pred týždňom proti Liberci, ale bol pri prvej prehry v sezóne. O to väčšiu motiváciu mal uspieť na Stínadlech, ktoré začali byť pre Spartu už prekliate. Rozhodnutie prišlo už v siedmej minúte, kedy umiestnil pokus spoluhráča Luboša Husky. “Ani neviem, kam som vlastne hlavičkoval. Stačil som loptu len tečovať a bolo šťastie, že to tam padlo. Tri body sú pre nás nesmierne cenné,” pripomenul.

Z gólu bol však tak zaskočený, že ani nestihol vystrihnúť svoje oslavné salto, ktorými skôr v Sparte podobné okamihy zavŕšil. “Nie, že by som si po takejto dobe na salto neveril, dokonca som myslel, že by malo prísť. Lenže ja som mal fakt takú radosť, že som si to radšej užíval spoločne s chalanmi,” spomínal na radostný okamih.

Potom sa už ale Sparta trápila. “Bolo to veľmi napínavé, hlavne v tom závere som to z lavičky prežíval nervózne. Bolo to aj trochu šťastie, že sme tu výhru ubránili, bol to ohromne ťažký zápas,” pripomenul niekoľko možností, ktorými mohli Teplice v závere strhnúť víťazstvo na svoju stranu .

Po zápase už bolo dosť času pripomenúť si poslednú bránku, ktorú strelil pred tromi rokmi. “Bolo to s Bohemians Praha, vyhrali sme 4:3 a hralo sa to na Žižkove,” vybavilo sa Slepička, ktorý určite neurobil radosť teplickému trénerovi Petrovi radovať. Práve on dal pred tromi rokmi Sliepočka jediné dve šance v národnom tíme počas kvalifikácie o majstrovstvá sveta.

Na reprezentáciu však útočník už dávno nemyslí, teraz je rád aj za ligovej štarty. Na ihrisko sa dostane len v prípade, že nemôže hrať Kamerunčan Leonard Kweuke a Příbramský odchovanec dobre tuší, že proti nemu nemá príliš šancí. “Som soudnej, Leo je v Česku úplne nadštandardné hráč. Je niekde inde ako väčšina útočníkov v našej lige. Ja som preto rád, že nastúpite a trochu mužstvu pomôžem,” realisticky zhodnotil súčasné postavenie v letenskom kádri Slepička.

Comments are closed.