Jetbull.com je jedným z najrýchlejšie rastúcich hráčov na európskom poli online stávok a hier. Svojim zákazníkom ponúka pestrý výber športových príležitostí, moderné kasíno a celý rad zábavných interaktívnych hier. Spoločnosť mesačne obslúži tisícky zákazníkov z 50 krajín sveta. JETBULL.com je dostupný pohodlne z domova, kancelárie, ale aj kdekoľvek na cestách cez mobilný telefón.

Víziou Jetbull.com je užívateľsky príjemná, 100% bezpečná a dostupná služba, ktorá vás bude baviť a prinesie vám to, čo k športu oddávna neodmysliteľne patrí – riskovanie a čo najviac radosti z výhry.

I play at Jetbull, David Coulthard.

Jetbull sa snaží o čo najširšiu ponuku stávok v príjemnom, bezpečnom a užívateľsky prívetivom prostredí. Naviac každý novo registrovaný užívateľ získa uvítací bonus zadarmo!

Samozrejmosťou je hranie bez akýchkoľvek poplatkov.

Jetbull.com má dobrú zákaznícku podporu, ak nebudete si vedieť s niečím rady, v oddelení zákazníckej podpory vám so všetkým veľmi radi poradia.

Vyskúšajte skvelé prostredie Jetbull.com a vyzdvihnite si svoj vstupný bonus, stačí kliknúť na ponuku hore a zeragistrovat sa.