Bwin je najväčšia stávková kancelária – ma viac ako 4 000 000 klientov. Denne ponúka okolo tisícky stávok a vypláca miliónové výhry. Bwin.com je hlavným sponzorom klubov Real Madrid, Bayern Mníchov či AC Miláno.

Bwin je svetová jednotka v oblasti online gamingu. Každý deň na vás čaká až 30 000 napínavých stávok. Stávkujúcim Bwin ponúka vzrušujúcu akciu vo viac ako 90 rôznych športoch – aj to je rekord. V súčasnosti Bwin ponúka svoje stávkové služby v 22 jazykoch

Vyskúšajte úchvatné športové stávky a neskutočný pocit live stávok – živého stávkovania – budete tak blízko športu ako nikde inde. Všeobecne sa má zato, že Bwin.com má najlepšie prepracované prostredie pre podávanie stávok v priebehu zápasu – live stávkovanie.

Bwin ponúka pre svojich klientov navyše výborný vernostný program. Pri podávaní stávok, hranie v kasíne alebo pokri zbierate vernostné body, za ktoré si potom môžete vybrať úžasné ceny – od peňažných poukazov na stávkovanie cez športové oblečenie a potreby až po plazmovú televíziu a ďalšie.

Vyzdvihnite si skvelý bonus na prvý vklad, stačí kliknúť na baner a zaregistrovať sa a behom chvíľky sa ocitnete vo fantastickom svete stávok a online stávkovania.