Keď sa povie Bwin, len veľmi málo ľudí pokrúti hlavou, že nikdy tento pojem nepočuli. Bwin je najznámejší online stávková kancelária s najširšou ponukou. Čo stojí za fenoménom a popularitou tejto stávkovej kancelárie?! Nie je to tak dávno, keď v 90. rokoch začínala v Rakúsku prijímať stávky online stávková kancelária Bet-and-win. Oproti iným stávkovým kanceláriám Bet-and-win však ponúkal od svojho počiatku veľmi širokú škálu stávok na neuveriteľne veľa športov.
Zákazníci pribúdali raketovým tempom a Bet-and-win sa presídlila na Gibraltár, vykonala premenu svojich stránok do modernej a dynamickej verzie a skrátila svoj dlhý názov na chytľavé BWIN.

Čo teda stojí za úspechom značky Bwin? Do povedomia väčšiny ľudí a fanúšikov stávkovania sa Bwin dostala predovšetkým vďaka skvelej práci s marketingom a reklamou. V čase, keď internetové stávkovanie bolo v plienkach, mal – ešte v tej dobe Bet-and-win – svoje reklamné spoty v televízii v hlavnom vysielacom čase. A to né len na lukratívnom západnom trhu, ale aj v strednej a východnej Európe. Navyše, značka Bwin je spojená so športom a hlavne s futbalom, snáď žiadna stávková kancelária nie je spojená ako generálny sponzor s takými gigantmi futbalu ako Real Madrid, Bayern Mníchov, a okrem iného aj hlavný sponzor portugalskej ligy. Bwin je aj sponzor moto GP a mnohých iných športov. Bwin je vidieť proste všade.

Navyše, Bwin s poslednou zmenou imidžu svojich stránok spustil aj nový, vernostný program pre svojich klientov, ktorí vďaka stávkam, stávkovani a hrani získavajú vernostné body, ktoré môžu zameniť za hodnotné športové darčeky (napr. lopty, dresy, horský bicykel …. ), elektroniku (playstation, iPad, plazmová televízia …) alebo za žreby do zlosovania o výlety snov na zápasy anglickej, němcké, talianskej ligy, samozrejme do Vip lóže vrátane ubytovania.

Bwin má tiež najlepšie prepracovanú aplikáciu na live stávkovanie (v priebehu zápasu), vrátane spústy živých prenosov od futbalu až po volleybal, pre svojich zákazníkov samozrejme zdarma. Bwin je proste fenomén