Online športové stávkovanie sa vyvinulo vo veľký spoločenský biznis. Stávkové kancelárie na internete môžu ušetriť veľa času, keď si chcete staviť, nemusíte nikam von do kamennej pobočky, stačí spustiť internet, a môžete podávať stávky kedykoľvek a na čokoľvek z pohodlia domova. Ako teda začať stávkovať po internete?!

1.) Výber stávkovej kancelárie na internete – ako prvý krok si vyberieme internetovú stávkovú kanceláriu, kde chceme sadiť. Na internete pôsobí hŕbu online stávkových kancelárií, na týchto stránkach vpravo nájdete najznámejšie z nich, kde sa rozhodne nemusíte báť o svoje peniaze. Navyše, mnohé zo stávkových kancelárií Vám ponúknuť k prvému vkladu bonus, tj peniaze navyše, stačí kliknúť na obrázok s ponukou a zaregistrovať sa. Najznámejší stávkovou kanceláriou je bezpochyby Bwin:

2.) Otvorenie účtu – skôr, než začneme stávkovať, sa musíme do vybranej stávkovej kancelárie zaregistrovať. Stačí kliknúť na ponuku registrácie, a potom vyplniť svoje osobné údaje. Po potvrdení dostanete svoje užívateľské meno a heslo, s ktorým sa budete môcť prihlásiť k svojmu účtu. Väčšinou máte možnosť si vybrať svoje prístupové údaje už pri registrácii do stávkovej kancelárie. Ďalšou veľmi známou stávkovú kancelárii je Unibet:

3.) Vklad – aby sme mohli stávkovať, musíme mať na svojom účte u stávkovej kancelárie nejaké peniaze, takže ďalším krokom po prihlásení bude vklad peňazí. Všetky stávkové kancelárie ponúkajú širokú škálu možností ako si môžete k nim vložiť peniaze. Všetky stávkovej kancelárie akceptujú vklady bankovým prevodom na ich účet. Veľmi populárne sú tiež vklady pomocou kreditných kariet Visa a Mastercard. No a ďalšie veľmi používanou možnosťou je použitie elektronickej peňaženky Moneybookers. Všetky informácie a konkrétne inštrukcie ako vložiť peniaze do sázkovky nájdete v ich sekcii “VKLAD”.

4.) Podanie stávky – Keď už máte na svojom stávkarskom účte peniaze, môžete podať svoju prvú stávku. Z ponuky športov si vyberiete šport, ktorý Vás zaujíma (napč. futbal), pote si vyberiete ligu a konkrétny zápas. Zobrazí sa Vám ponuka s kurzami, potom už stačí len kliknúť na kurz tipu ktorému veríte a Váš tip sa pridá na stávkový tiket, ktorý sa Vám tiež zobrazí na stránke. Na stávkový tiket môžete samozrejme pridať aj viac zápasov a podať takzvanú kombinovanú stávku. Akonáhle budete so svojim výberom spokojní, stačí vyplniť sumu, ktorú chcete staviť, a potvrdiť tiket. Z Vášho účtu sa odpočíta výška stavených peňazí.

5.) Výplata – Keď sa Vám darí a vyhráte peniaze, budete si ich nechať vyplatiť zo svojho stávkového konta. Nie je nič snandějšího. Stačí, keď navštívite sekciu “Výber”, kde si zvolíte spôsob akým si chcete nechať vyplatiť peniaze. Možností je zase veľa, od klasického bankového prevodu cez výber šekom a výber prostredníctvom elektronickej peňaženky Moneybookers. Vyberiete si teda možnosť, vypíšete sumu ktorú si prajete vyplatiť a potvrdíte. Počas niekoľkých hodín stávková kancelária zrealizuje Vašu požiadavku a oplatí Vám peniaze zvolenou metódou. Na týchto stránkach Vám predstavujeme dôveryhodné stávkové kancelárie, ktoré sme si mnohokrát samo overili a nespočetnekrát si od nich nechali vyplatiť peniaze.